درباره‌ی ما

وامیار اولین ، با تجربه ترین و هوشمند ترین مرکز مشاوره وام های بانکی فعال در سراسر کشور می باشد که بیش از 10 سال از فعالیت آن می گذرد.


وامیار یک راهکار هوشمند برای حل مشکلات بانکی و مالی افراد است که ایده ی آن برای اولین بار در جهان در ایران و توسط تیم وامیار شکل گرفت.


ما با تکیه بر چندین سال تجربه و هزاران مورد موفق مشاوره ،خرید و فروش امتیاز وام،معرفی ضامن و ... در سراسر کشور آماده هرگونه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان هستیم.


در وامیار متخصص ترین افراد جمع شده اند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.


در هر شهر یا استانی که هستید به راحتی می توانید با وامیار در ارتباط باشید.


با خرید اشتراک وامیار به لیست تمامی وام ها ، ضامن ها و سرمایه گذار ها دسترسی خواهید داشت.


از طریق قسمت ارتباط با ما می توانید با ما تماس بگیرید.


متاسفانه برخی افراد سودجو سریعا اقدام به کپی برداری از سایت وامیار کرده اند که به هیچ عنوان خدمات کاملی را ارائه نمی دهند و تنها با سرقت اطلاعات وامیار به فعالیت خود ادامه می دهند توجه داشته باشید وامیار به هیچ عنوان فعالیت این افراد را تایید نمی کند.


در صورت درخواست مشاوره یا هر مورد دیگری همکاران ما در وامیار با شما تماس می گیرند.


توجه داشته باشید وامیار پرداخت کننده ی وام یا ضمانت نیست بلکه یک پلتفرم برای معرفی فروشنده های وام ، ضامن ها و سرمایه گذاران است، همچنین وامیار از کاربران هیچگونه وجهی برای سپرده گذاری ، دریافت وام ، کمیسیون و یا با هر عنوان دیگری دریافت نمی کند و در هیچ معامله ای از جانب کاربران شرکت نمی کند شما تنها با خرید اشتراک وامیار از مزایای سایت بهره مند خواهید شد.