قوانین

وامیار اولین ،بزرگترین و تنها سامانه معتبر معرفی وام ، ضامن و سرمایه گذار در سراسر کشور

 شما ضمن استفاده از این سایت موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد این توافق‌نامه‌ به شرح زیر اعلام کرده ‌اید.

پیش از اینکه عضو وامیار شوید یا از خدمات و ابزار سایت وامیار استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‌نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام نمایید. با قبول این توافق‌نامه کاربری، شما پذیرفته ‌اید هر زمان که از سایت‌ها و خدمات وامیار، یا از ابزارهایی که در دسترس شما کابران قرار داده شده استفاده کنید، مفاد توافق‌نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‌الاجرا است.

استفاده از وبسایت تخصصی معرفی وام، ضامن و سرمایه گذار وامیار :

قرارداد و توافق نامه کاربری سایت وامیار بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است و سایت آن در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

نکات اساسی در استفاده از وامیار:

۱- اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام، را با دقت و کامل، وارد کنید. اشتباه و مغایرت به هنگام ثبت اطلاعات متوجه کاربر خواهد بود.

۲- وبسایت تخصصی معرفی و مشاوره در خصوص وام، ضامن و سرمایه گذار وامیار صرفاً راهنمای دریافت وام های بانکی و معرفی ضامن، سرمایه گذار و واگذار کنندگان وام است وفقط در این راستا به کاربران، خدمات ارایه می نماید.

۳- کاربران انحصاراً جهت پیگیری هر یک از مراحل راهنمایی در محتوای موجود دربخشهای مختلف این سایت، می توانند به مراکز و نهاد های مربوطه مراجعه کنند.

۴- هیچگونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … در تمامی مراحل ثبت نام و دردوران مدت عضویت از طرف این سایت دریافت نمی شود.

۵- تبادل هر گونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … ، صرفاً فی مابین ( بانک، موسسه و … ) و متقاضی انجام می شود.

۶- سایت وامیار یک ایده ی کاملا جدید بوده که برای اولین بار در ایران و جهان توسط وامیار اجرا شده است و تمامی سایت های دیگر اگر در این زمینه مشاهده کردید کاملا کپی برداری از سایت وامیار می باشند.ما فعایتی به صورت حضوری نداریم و تمامی خدمات سایت به صورت مجازی قابل دسترس هستند.

۷- سایت وامیار در قبال هیچ یک از مراحل پیش روی شما در تمام مدت دریافت وام، از جمله: موافقت ارایه تسهیلات توسط ( بانک، موسسه و … )، شرایط و مدارک مورد نیاز، دریافت، پرداخت و نهایتاً تسویه حساب وام هیچ گونه مسؤلیتی ندارد.

۸- به هنگام مراجعه به مراکز اعطا کننده تسهیلات نسبت به هویت، صحت و سلامت آن مرکز دقت و بررسی لازم را داشته باشید. مسؤلیتی از این حیث متوجه سایت وامیار نمی باشد.

۹- حق عضویت در وب سایت وامیار در حال حاضر در قسمت خرید اشتراک در صفحه اصلی می باشد که شامل مشاهده ی اطلاعات واگذار کنندگان وام، ضامن ها و سرمایه گذاران می باشد و به منظور دریافت مشاوره هزینه ی جدا دارد و با امکان مشاوره به از طریق تلفن ثابت در ساعات اداری و مشاوره وامیار از طریق راههای ارتباطی چت آنلاین در سایت و ایمیل می باشد. لازم به ذکر است هزینه ی اشتراک وامیار فقط تا قبل از فعالسازی قابل برگشت می باشد.

۱۰- وامیار در قبال محتوا، فعالیت‌ها یا عدم فعالیت‌ها، و آگهی‌ هایی که کاربران به عنوان خرید و فروش وام، تراکم، ضامن، اجاره سند و یا معرفی شغل خود در سایت قرار داده‌اند، هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرد. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‌کنیم. ما هیچ کنترلی روی خدماتی که در آگهی به آن‌ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‌ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق درخصوص آن‌ها با خود کاربران است.در صورت گزارش آگهی مبنی بر نداشتن صحت و اعتبار توسط تیم وامیار حذف می شود.

۱۱- مسئولیت حقوقی و کیفری هر آگهی با کاربر ارسال کننده و سازنده آگهی است ، سازنده ی آگهی شخصی است که آگهی را در سایت منتشر کرده است.

۱۲- تا زمانی که از سایت‌ وامیار، خدمات و ابزارهای وامیار استفاده می‌کنید، نمی‌توانید آگهی‌ هایی که مرتبط با خدمات غیرمجاز و یا عدم رعایت قانون، اخلال در حقوق شخص ثالث و یا سیاست‌ های وامیار باشد و یا مخالف با قوانین موضوعه و یا اخلاق حسنه و عرف اسلام و یا جمهوری اسلامی ایران باشد را ثبت نمایید.

۱۳- تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت آن كاربر حذف خواهد شد حق اشتراک وی باطل و دسترسي وي به سایت قطع خواهد شد و هیچ گونه وجهی از مبلغ حق اشتراک عودت داده نخواهد شد.

۱۴- در صورت نیاز هرگونه مطلب یا محتوی ارسالی شما را جهت انتشار در سایت وامیار ویرایش مینماییم.

۱۵- – مسئولیت صحت و کیفیت آگهی های داخل سایت به عهده آگهی دهنده بوده و سایت وامیار هیچ گونه مسئولیتی در قبال این تبلیغات ندارد.

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی ها :

هرگونه استفاده از وامیار به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. وامیار هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ٔ وامیار استفاده می‌کنند.

۱- تلاش وامیار، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

۲- مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و وامیار هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

۳- وامیار هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ وامیار در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین وامیار، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

۴- مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به وامیار ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.

۵- وامیار مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

۶- مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به وامیار که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و وامیار مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

۷- آگهی‌های وامیار با هزینه‌ٔ گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از وامیار حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به وامیار را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

۸- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

 

موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از وب سایت تخصصی وامیار :

بدون ایجاد محدودیت در روش‌های برخورد در حیطه قانون و اختیارات اداره این سایت، در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‌کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‌گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‌کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‌ های ما متناقض عمل می‌کند، می‌توانیم خدمات و حساب کاربری وی را محدود یا به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود کنیم و مضامین او را حذف کنیم، همچنین به منظور جلوگیری از ورود کاربر به سایت و دور نگه داشتن او از فضای سایت، اقدامات لازم فنی و قانونی انجام می‌شود. به علاوه، ممکن است در شرایط مناسب و به صلاح دید خودمان اکانت‌های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده تا بنا به تشخیص ما هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.

همچنین هرگونه کپی برداری از محتوای سایت وامیار پیگرد قانونی را به همراه خواهد داشت.

موارد مورد تعهد ثبت نام کننده در سایت وامیار :

۱- هرعملی که کاربر باعث شود فشار زیادی را به زیرساختار وب سایت وامیار وارد نماید.

۲- کپی، خلق مجدد، ویرایش، ساختن کارهای بدلی، توزیع کردن یا نمایش عمومی هر مضمونی (به جز برای اطلاع شما) از سایت‌ وامیار، بدون اینکه از پیش، مجوز صریح و مکتوب وامیار را دریافت کرده باشید، ممنوع است.

۳- ایجاد مزاحمت یا تلاش برای ایجاد مزاحمت در فعالیت سایت‌ وامیار، خدمات یا ابزارها یا هرگونه فعالیتی که در ارتباط با اداره کردن سایت‌ وامیار، خدمات یا ابزارها باشد ممنوع است.

۴- شما موافقت کرده‌اید و تعهد داده‌اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی سایت وامیار استفاده نکنید.

۵- شما موافقت کرده اید که مسئولیت تمامی معاملات و مکاتبانتان با کاربران وبسایت وامیار به عهده ی خودتان است، چراکه وامیار هیچگونه دخالتی در معاملات شما ندارد.

حریم شخصی :

ما اطلاعات شخصی را بدون کسب موافقت صریح شما، به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی‌فروشیم یا اجاره نمی‌دهیم. ما از اطلاعات شما فقط مطابق با آنچه که در سیاست حفظ حریم شخصی وامیار توضیح داده شده استفاده می‌کنیم. ما حفاظت از حریم شخصی کاربران را به عنوان یک اصل اجتماعی مهم به حساب می‌آوریم. اطلاعات شما در رایانه ‌هایی که توسط سیستم‌های امنیتی فیزیکی و مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته محافظت شده، ذخیره و پردازش می‎شود. به علاوه این رایانه‌ها در موقعیت‌های گوناگون جغرافیایی واقع شده‌اند. شما می‌توانید به اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده‌اید دسترسی داشته و آن‌ها را ویرایش کنید. در صورتی که نسبت به انتقال اطلاعات خود یا استفاده از آنها به ترتیب مذکور معترض هستید یا رضایت ندارید، لطفاً از خدمات ما استفاده نکنید.

عمومی :

وامیار و وابستگان، کارمندان، مدیران، شرکاء هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‌ وامیار توسط اشخاص ثالث ارائه می‌شوند یا برای فهرست‌ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده و آگهی می‌شوند ندارد و صرفاً در حدود قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، آگهی ‌های اشخاص ثالث را درج می‌کند.

اگر هر بندی از این توافق‌نامه مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق‌نامه را به صلاحدید خود ممکن است تغییر دهیم. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‌ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‌کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم.

به جز بیانیه‌ های صریحی که به گونه‌ای دیگر عنوان شدند، اطلاعیه‌های قانونی باید به نشانی ایمیلی که شما حین ثبت نام وارد کردید فرستاده شوند. اطلاعیه باید حداکثر ظرف ۲۴ ساعت پس از ارسال ایمیل، دریافت شود، مگر اینکه قسمت ارسال مطلع شود که نشانی ایمیل داده شده نامعتبر است. در این حالت ما توسط نشانی‌ای که هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید به شما اخطار قانونی می‌دهیم. در چنین مواردی به صورت پیش فرض، اخطار باید ۳ روز پس از تاریخ ارسال آن، دریافت شده باشد.

ممکن است در هر زمانی این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در وامیار اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح ‌ها یا موارد تغییر یافته از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.


قوانین بازگشت وجه :

1- در وامیار جهت احترام به حقوق شما مشتریان گرامی و در صورت عدم رضایت می توانید در خواست بازگشت وجه خود را ثبت نمایید.

2- ثبت درخواست بازگشت وجه فقط با ارسال ایمیل به آدرس admin@vamyar.org امکان پذیر است.در متن ایمیل ارسالی حتما شماره تماس و مشخصات خود را که با استفاده از آنها اقدام به خرید اشتراک کرده اید ارسال نمایید،همچنین شماره کارتی که ارسال می نمایید باید دقیقا مطابق با شماره کارتی باشد که از طریق آن پرداخت را انجام داده اید.

3- درخواست بازگشت وجه خرید اشتراک به دلیل اینکه سایت وامیار یک سایت اطلاع محور است فقط در صورتی انجام می پذیرد که تا 24 ساعت پس از زمانی که اشتراک را خریداری کرده اید به تیم وامیار ارسال شده باشد در غیر اینصورت وامیار هیچگونه مسئولیتی در قبال بازگشت وجه نخواهد داشت.

4-درخواست بازگشت وجه مشاوره را تا پیش از دریافت مشاوره می توانید به تیم وامیار ارسال نمایید و زمان آن اهمیت ندارد.

5- بازگشت وجه در قسمت آگهی ها به دلیل اعمال فوری درخواست شما بر روی سرور های سایت امکان پذیر نمی باشد.


امن معامله کنید :

۱- با کسانی معامله کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.

۲- هرگز پیش از به قطعیت رسیدن معامله هزینه‌ای پرداخت نکنید.

۳- اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.

۴- در صورت امکان، پس از معامله و هر گونه داد و ستد رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید. 

در مواقع زیر بیشتر احتیاط کنید :

۱- قیمت و شرایط معامله ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.

۲- فروشنده یا خریداری که بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.

۳- می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید. سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.

تذکر: تکمیل مراحل ثبت نام در سایت وامیار به منزله مطالعه و پذیرش قوانین از طرف شما خواهد بود.